MENU

Grusha Linux 2009 (based on Ubuntu 9.04) Ukr/Rus/Eng
[ · Скачать удаленно (3,5 ГБ) ]12.10.2009, 16:26
Версія: 9.00 (based on Ubuntu 9.04) Розробник: команда Груша - www.grusha.org.ua Мова інтерфейсу: Українська / Русский / English Операційна система: Linux Адреса офіційного сайту: www.grusha.org.ua Опис: Цей дистрибутив зроблено в першу чергу для новачків. Виготовлено його на основі Ubuntu 9.04 з віконним менеджером KDE-3.5. Він містить програми на всі випадки життя, переважну більшість з яких українізовано. Користувач не матиме клопотів з інтернет-серфінгом, завантаженням торрентів та файлів з обмінників, ICQ та перевіркою пошти, роботою з офісними документами, відтворенням та редагуванням музики і фільмів, переглядом pdf- та djvu-документів. Всі програми для цього вже встановлено, налаштовано і оптимізовано. Автори приклали максимум зусиль, щоб без додаткових операцій можна було зразу почати працювати.

Дистрибутив може бути корисним і досвідченим користувачам, які полюбляють KDE - є можливість зекономити багато часу на встановлення та конфігурацію.

Особливості релізу: * Оснований на Ubuntu 9.04 * мова інтерфейсу - українська * Віконний менеджер КДЕ 3.5 (тому що стабільний Wink * Ядро 2.6.28-14 * драйвери ATI, Nvidia, ядро 2.6.30.2 * xorg X11R7.4 * Ціла купа цікавих і корисних програм * Закриті драйвери для відеокарт та WiFi * Всі кодеки, які було знайдено * Декілька класних іграшок (для тих, хто говорить, що під Лінукс ігр немає Wink) * драйвери до цілої серії принтерів canon * оптимізація по швидкодії (спробуйте Firefox - ви колись бачили, щоб він так працював ?) * можливість працювати в режимі live-dvd, без встановлення на жорсткий диск * і ще багато чого цікавого ...

Програми та налаштування: * всі найкращі - Opera, Firefox, Thunderbird, Gimp, Skype, Google Earth, Open Office 3.1 (з інфра-ресурсу) * Qutim - гарний ICQ клієнт * CAD програми (Qcad, freecad, SweetHome3d) * Декілька цікавих іграшок(Neverball, Extreme Tux Racer, OpenArena, Pingus, FreeCiv, OpenCity...) * Програми для роботи з картами розуму (FreeMind, VYM XMind (сумісний з Майкрософтовським MindManager`ом) * Програми для планування та керування проектами (OpenProj, TaskJuggler, GantProject) * Програми для відеообробки (Lives, Cinelerra, ...) * Програма для потокового завантаження з RapidShare та подібних (Tucan) * Програми для роботи з фінансами (GnuCash, KMyMoney, Homebank) * Різні теми для КДЕ та ГДМ * Набір гарних картинок на робочий стіл * Перемикання розкладки Ctrl+Shift, розкладка Windows * Налаштовано відповідні асоціації файлів, щоб відразу відкривалися необхідною програмою. * Остання версія Pidgin та бібліотеки для шифрування розмов * Open Office зберігає за умовчанням в формати doc та xls * До Gimp`a додаткові щіточки, пензлики та плагіни * Оптимізовано Wine, щоб у ньому коректно запускалось значно більше Windows-програм * Перезібрано архіватор Ark, щоб він працював з кириличними назвами файлів * Відображається флеш в Опері та Фаєрфоксі.

Ще один бонус - на сайті проекту діє розділ "для новачків". Там, якщо у вас виникнуть запитання по Лінуксу (цей дистрибутив добре складений, підігнаний, перевірений, але все-таки - ЯКЩО...) - так-от, там ви можете задати запитання, - і отримати на нього відповідь.

Системні вимоги:
Системні вимоги: (взято на основі Ubuntu 9.04, з урахуванням додатків):

Рекомендовані системні вимоги: ЦП (CPU) - 1000 MHz Оперативна пам'ять (RAM) - 1024 Mb Вільна пам'ять на HDD - 10 Gb + розділ підкачки, орієнтовно 2 Gb Файлова система - ReiserFS

Мінімальні системні вимоги: ЦП (CPU) - 700 MHz Оперативна пам'ять (RAM) - 512 Mb Вільна пам'ять на HDD - 7 Gb + розділ підкачки, орієнтовно 1 Gb Файлова система - ReiserFS


Категория: Бизнес Программы | Добавил: Goldman
Просмотров: 2427 | Загрузок: 777 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 3
3 vitas  
Пробував. Сподобалось!. Але не працювало охолодження ноута і тому перейшов на ubuntu 9.10 (кармічна коала). Всеодно буду чекати на нові релізи. Треба підтримувати своїх!!!!

2 Richman  
Респект и уважуха, Серега. Спасибо.

1 Goldman  
Именно эта у меня стоит как основная система, а Винда 2-я... respect

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]